in

OMGOMG

Cristiano Ronaldo’nun Sevgilisi Georgina Rodriguez Evlendi mi?

İtalyan magazin dergisi Novella 2000, Ronaldo ve sevgilisi Georgina gizli bir şekilde Fas’ta evlendiklerini iddia etti.


2016 yılından buyana birlikte olan çift. Ronaldo Georgina çifti üç çocuğunun yanı sıra Alana adında bir de kızlarıyla mutlu bir yaşamları var .

Ronaldo’nun anavatanı olan Portekiz’de gazeteler ve magazin havadislerinde bomba gibi düşen iddaa. Novella 2000 mecmuası ise tüm detaylarıyla olanları gün yüzüne çıkaracaklarını açıkladı

Novella 2000 dergisine konuşan ünlü çifte yakın isimlerden birinin verdiği demeçte: “Her şeyi 29 Ağustos günü anladım. Çünkü o gün Cristiano avukatlarıyla birlikte Madeira’ya gitmiş ve Georgina’yı korumaya yönelik olarak vasiyetini değiştirdi. Bu olanlardan daha önce tüm mal varlığını maması Dolores kontrolünde yönetilmekteydi”

Çifte yakın diğer bir başka kaynak ise bu havadislerin tamamen saçma olduğunu açıkladı.

Georgina geçen Şubat ayında bir röportaj verdi. Ronaldo’nun eşi olmayı çok istediğini söyledi. “Her çift evlenmek ister ” diye de bir demeç vermişti.”Şu an birçok önceliğimiz var. Ancak gelecekte Cristiano’nun karısı olmak muhteşem olacaktır.”

Geçen yıl yıldız futbolcunun annesi Dolores röportaj verdi. Bu röportaj sırasında Georgina’dan “gelecekteki gelinim” lafıyla değinmişti.

“Georgina torunumun annesi gelecekteki gelinim, ancak henüz gelinim diyemeyiz. Gelecekte  gelinim. Çok sakin güzel bir insan.” laflarını sarfetmişti.

Ancak Dolores’in gelini Georgina’yı pek sevmediği söylenmekteydi.

Yani gerçekten de evlendi mi nişanlandı mı ne yaptı kesin değil. Dedikodular oldukça yoğun. Hem çiftin hem gelin kaynananın arasında geçen olaylara dair sosyetede bir çok laf dönmekte. Ama bu futbol dedikoduları şimdilik doğrulanmış bir gerçeğe dayanmıyor.

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Ünlü Futbolcuların Jübile Sonrasında Yaptıkları İşler

Geçen Hafta Avrupa’da Mücadele Eden Türkler Neler Yaptı?