in ,

Eljif Elmas’tan Flaş Sözler!

Sezon başlangıcında 16 milyon euro gibi rekor sayılacak bir ücretle Fenerbahçe Spor Kulübün’den Napoli’ye transfer olan Eljif Elmas şok iddialarda bulundu. Bu açıklamalardan sonra Elmas’a Napoli kulübünden ceza verileceği açıklaması geldi.

 

Napoliye transfer olan Eljif Elmas, İtalya basınına özel bir röportaj verdi. Bu röportajda daha çok Türk ve İtalyan futbolu arasındaki farklılıklara değindi. Bu röportaj ardından, basına konuşma yasağı bulunan Eljif Elmas için cezai işlemlerini başlatılacağını açıkladı.

Röportajda Fenerbahçe’de zorlandığını söyleyen Elmas, “Serie A’nın futbol kalitesi ve seviyesi Türkiye Süper Lig’in üzerinde. İtalya’da oyun stiline ve taktiğe daha fazla bağlı kalınması bekleniyor ve oyun modelleri daha defansif. Türkiye’de hücum daha çok tercih edilen bir oyun stili. Kişisel olarak değerlendirecek olursam, Fenerbahçe’de çok daha fazla zorlandım. Benim için oldukça önemli bir adım oldu. Çok fazla hedefim var ama onlar da bana kalsın” dedi.

 

“EN İYİSİNİ İSTİYORUM”

İtalya gibi bir futbol seviyesi olan ülkede oynamaktan mutlu olduğunu söyleyen Elmas, “Makedon futbolunun en yüksek ücretli oyuncusu olmakla ilgilenmiyorum, ben sadece oyunuma odaklanmış vaziyetteyim. Şuan Napoli’da daha iyisini yapmak tek ilgilendiğim nokta. Burada olduğum için mutluyum” ifadelerini kullandı.

 

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Milli Takım da Hedef Lider Olmak!

Madde Madde Euro2020