in ,

Excel Esports Yeni Performans Sorumlusu

İngiliz esports organizasyonu Excel Esports, 2020 Performans sorumlusu olarak Fabian Broich’i işe aldı.

Broich, “Avrupa’nın dört bir yanındaki ekiplerini önünü açacağını umduğum Excel Esports için yeni performans stratejisi geliştireceğim” dedi.

Broich, yeni girişimi hakkında basına yaptığı açıklamada; “Excel’de yeni bir bütüne yönelik ve profesyonel performans ortamı oluşturmaktan büyük bir heyecan duyuyorum. Hepimiz takım için çok uzun vadeli olacak bir vizyon sağlamlaştırma projesinde birlikte çalışmak istiyoruz. Performansı, refahı ve gelişim için mümkün olan en iyi ortamı yaratmanın benzersiz yollarını bulmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Spor psikoloğu daha önce Schalke 04 Esports ve Astralis Group’un Origen’inde çalıştı. Performans stratejisi sayesinde, Excel Esports, 2020’de LEC’de bir play-off noktası talep etmek istiyor.

OrganizasyonunCEO’su Kieran Holmes-Darby işe alım sürecinden bahsetti: “Excel’de, her zaman cesur olmak ve esports endüstrisinde yeni bir çığır açmak istedik. İleriye doğru hareket ederek, İngiltere’deki köklerimizi hiç kaybetmeden, işlerin yürütülüş şeklini değiştirebileceğimizi ümit ederek Excel’e, Fabian gibi gittikçe daha yenilikçi bireyler getirmek istiyoruz. ”

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Beşiktaş’tan Transfer Hamlesi

StarCraft Turnuvasına Büyük Bağış