in ,

Fenerbahçe Teknik Adamı Aykut Kocaman’dan İnanılmaz İtiraflar

Süper Lig’in 11. haftasında İttifak Holding Konyaspor, Sivasspor ile dış sahada karşı karşıya geldi. Mücadeleden 2-0’lik yenilgiyle ayrılan Konyaspor’da, teknik direktör Aykut Kocaman mücadele nihayetinde izahlarda bulundu. Deneyimli teknik adamdan Fenerbahçe itirafı geldi…
Süper Lig’in 11. haftasında D.G. Sivasspor alanında Konyaspor’u 2-0 yendi. Mücadelenin hemen peşinden tertip eden medya toplantısında konuşan Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Sivasspor’a karşı oynamanın zor olduğunu ifade etti.

İşte Kocaman’ın o ifadeleri ve Fenerbahçe itirafı;

“Maça konusunda en ehemmiyetli özellik en ehemmiyetli vaziyet, son haftalarda morali ve öz güveni çok yüksek bazı. Bugün mücadelesi kazanırsa mücadele fazlalığıyla öncü olan bazı.

Sivasspor’u kutluyorum. Mücadelenin başından sonuna kadar hak ede bir galibiyet aldılar. Malatya mücadelesiyle birlikte başlayan arkasından Fenerbahçe ile devam eden her şeyin bütün aksiliklerin bir araya geldiği bu aksiliklerin de devam ettiği takım olarak çıktık alana.

Malatya maçıyla beraber başlayan arkasından Fenerbahçe ile devam eden her şeyin bütün aksiliklerin bir araya geldiği bu aksiliklerin de devam ettiği takım olarak çıktık alana.

Bu tamamiyle maça da yansıdı. Sivasspor en azından bizim elimizdeki verilere göre sezonun enerjisi en yüksek maçlarından birini oynarken onu buraya çeken takım olarak da biz olduk.

Bilhassa 15. ve 20. dakikalardan sonra ne vakit onlar topu bize bırakmaya başlasalar, biraz onları kendi alanlarına doğru itsek, kolay pas hatalarından dolayı tekrar onları oyunun içine çağrı ettik. İkinci yarıya ana tasarımıza sadık kalarak çıktık. Biraz daha o topu tutmak, topun akışını kontrol etmek zorundaydık.

O penaltının verdiği anlarda daha sonra iptal edildi. O anlarda filhakika bir girdabın içindeydik. Sonra oyundaki kontrolü elimize aldık.

Sivasspor her şekilde galibiyeti hak etti. Mete Kalkavan’ın da skoru tesir eden bir vaziyeti olmadı. Kırmızı kart biraz ağır oldu. Malatya mücadeleninde olduğu gibi 10 kişi kaldıktan sonra Emre Kılınç akılalmaz bir gol attı. Sonrasında zati oyuna tutulmuş karşı oynamak kolay değildi. Söyleyecek çok fazla bir şey yok.”

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Müthiş Türk; Emre Demir “Süper Lig tarihinin gol atan en genç futbolcusu”

Hello world!