in ,

Jürgen Klopp, Zlatan Ibrahimovic İle İlgili Konuştu

Liverpool’un Alman teknik adamı Jürgen Klopp, Zlatan Ibrahimovic gibi bir oyuncuyu istediğini fakat daha önce Manchester United’da oynadığı için bunun pek mümkün olmadığını söyledi.

Liverpool teknik direktörü Jürgen Kloop, Amerika’nın Los Angeles Galaxy takımından ayrılan Zlatan Ibrahimovic’i transfer etmeyi düşündüklerini söyledi.

Sportbladet’ın haberine göre Klopp, “Ibrahimovic, daha önce Manchester United’da oynamamış olsaydı elbetteki onu takımımda görmeyi çok isterdim. Ayrıca Zlatan Ibrahimovic’in de burada oynamayı isteyip istemediğini bilmiyoruz” dedi.

“KEYİFLİ VE EĞLENCELİ BİR FUTBOLCU”

Zlatan Ibrahimovic ile ilgili düşündüklerini de açıklayan Alman teknik adam, “Zlatan’a çok saygı duyuyorum. Tüm kariyerini zevkle takip ettim. Kendine olan güvenine ve muhteşem performansına hayranım. Çok keyifli ve eğlenceli bir futbolcu” diyerek açıklamasına devam etti.

“FUTBOL ZLATAN’I ÇOK ÖZLEYECEK”

Jürgen Klopp, “Fantastik bir karaktere sahip. Umarım futbol kariyerine uzunca bir süre devam eder. Eğer bırakmak gibi bir düşüncesi varsa bilmesi gerekiyor ki futbol Zlatan IBrahimovici çok özleyecektir” diyerek açıklamasını bitirdi.

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Galatasaray’ın Vazgeçtiği İsim Premier Lig’e Gidiyor

Türk Gecesinde Kazanan Yine Furkan