in

Kupada 10 ilden 155 sporcu mücadele ediyor

Türkiye Cimnastik Fed. eliyle Antalya ilimizde organize edilen Ritmik Cimnastik Küçükler Federasyon Kupası’nda on vilayetten yüz elli beş cimnastikçi minik mücadele içinde.

Türkiye Cimnastik Federasyonunun Antalya’da düzenlediği Ritmik Cimnastik Küçükler Federasyon Kupası start verdi. Süleyman Evcilmen Spor Salonu çatısı altında bir araya gelen minikler karşılaşmalara on ilden 155 sporcu olarak katıldı. Karşılaşmalar yarınki ödül töreniyle podyumda bitirilecek. Bu güzel turnuvada dereceye girerek başarı sağlayan minik cimnastikçilerin alacacağı puanın milli takım elemelerinde önemli rol alacağı bilinmekte.

“OLİMPİYATLARA BEŞ SPORCU İLE İŞTİRAK ETMEYİ PLANLIYORUZ”

Türkiye Cimnastik Federasyonu Genel Sek. Şahin, müsabakalar federasyon çerçevesinde 2019 yılında yapılan en son turnuva olma özelliği taşımaktadır dedi. Sezonun bu son karşılaşmasına iştirakin yüksek olduğuna dikkat çekti. Gelecekteki milli takım sporcularının bu karşılaşmalarda yeşerdiğini belirtti.

Federasyonun hedeflerine yönelik de açıklamalarda bulunan Şahin, olimpiyat oyunlarına yönelik milli takımlarımızın hazırlık kampının devam ettiği bi belirtti.

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Obradovic Gidiyor Mu?

Galatasaray’ın Vazgeçtiği İsim Premier Lig’e Gidiyor