in ,

Sakatım Dedi Basketbol Oynadı

Manchester United’ın Fransız yıldızı Paul Pogba, sakatlığı nedeniyle forma giyemediği dönemde basketbol oynadı ve şimşekleri tekrar üzerine çekti.

Manchester United’da dalgalı bir performans sergileyen Pogba son yaptığı hareketle yine adından söz ettirdi. Yaz dönemi boyunca Fransız yıldızın adı pek çok farklı kulüple anılmıştı. Real Madrid ve Juventus’un Pogba için devrede olduğu belirtiliyordu. Özellikle Zidane’ın ısrarla istediği oyuncu, United teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer tarafından takımda kalmaya ikna edilmişti.

Paul Pogba İngiltere’de kalmayı seçti ancak hem kendisi hem de United için istikrarsız tablo değişmedi. Paul Pogba son olarak bilek sakatlığı yaşamış ve tedavi sürecine başlamıştı. Ancak yıldız oyuncunun kişisel Instagram hesabından basketbol oynadığı bir video yayınlaması hem taraftar hem de yönetim için bardağı taşıran son damla oldu. Özellikle taraftar yıldız oyuncuyu sert bir dille eleştirdi.

Teknik direktör Solskjaer ve United yönetimi yazın oyuncuyu satmaya yanaşmıyordu ancak bu olayın ardından Fransız yıldızın takımdan gönderilmesi tekrar gündeme geldi. Kırmızı şeytanların Pogba için 150 milyon euroluk bir bedel biçtiği öngörülüyor. Ara transfer döneminde Real Madrid veya Juventus’un tekrar Fransız yıldız isim için harekete geçip geçmeyeceği merakla bekleniyor.

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Counter Strike: 2020 BLAST Pro Series’de Yapay Zeka Test Edilecek

Ünlü Futbolcuların Güzelliği İle Göz Kamaştıran Eşleri