in , , ,

LoveLove clapclap

Sporculukta Olduğu Kadar Annelikte de Başarılı Olanlar

Hem çocuklarına olan hem de spora olan aşklarından vazgeçmeyip her iki konuda da üstün başarı sergileyen sporcu kadınlar.

1. Voleybolu ülkemizde çoğu insana sevdiren ve izlettiren, genç kızlarımızın voleybol kariyeri yapmasında gerçekten idol olan Neslihan Demir, çocuğunu doğurduktan sonra da spora devam ederek hem kariyerinde başarı sağlayabileceğini hem de annelikte başarı sağlayabileceğini gösteren en özel örneklerden bir tanesi.

Kızı da annesinin peşinde minik bir voleybolcu adayı 😍

2. 2016’da düzenlenen Paralimpik Olimpiyatları’nda altın madalyayı evine getiren Goalball Milli Takım oyuncusu Gülşah Düzgün, hem çok başarılı bir anne hem de hayallerinin peşinden koşan bir kadın.

3. MMA (Karma Dövüş Sanatı) dalında Michelle Waterson, anneliğine kızına idol olarak devam ediyor.

4. Muay Thai ve Kickboks alanlarında ciddi başarıları bulunan sporcumuz Ülkü Naz, hem çocuğuyla birlikte derslere girmesiyle hem de sporculuğuyla gündeme gelmişti.

5. Basketbol takipçilerinin iyi tanıdığı Candace Parker’da hem spor kariyerinde hem de annelik kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.

6. Doğum yaptıktan 11 ay sonra muhteşem bir geri dönüş yapan Göksu Üçtaş Şanlı, doğumdan sonra katıldığı ilk organizasyon olan Mersin World Challenge Cup – Kadınlar Yer Hareketleri’nde altın madalyanın sahibi oldu.

Ödül töreninde kucağında kızı ile pek bir tatlı poz verdiler. 😍

7. Yedi kez olimpik madalya alan, Amerika’nın en başarılı yüzücülerinden Dana Vollmer, çocuklarıyla verdiği pozlarla sosyal medyada oldukça beğeni alıyor.

8. 81 metre nefessiz bir şekilde su altında yürüyerek dünya rekorunun sahibi olan Bile Çingigiray, bu rekoru ele geçirirken oğlundan da oldukça destek görmüş sporcu annelerimizden.

Kendisi aynı zamanda beden eğitimi öğretmenliği de yapıyor. 👏

9. Karnı burnuna dayanmış halde antreman yaparken fotoğrafı çekilen ve bu fotoğrafla adından oldukça söz ettiren futbolcu Sydney Leroux, evlatlarıyla birlikte yaptığı instagram paylaşımları oldukça beğeni alıyor.

10. Grand Slam turnuvalarında 23 şampiyonluk ve tek kadınlarda bir, çift kadınlarda da üç tane olimpiyat altın madalyası olan, muhteşem azmi ile tanıdığımız Serena Williams aynı zamanda kızına oldukça düşkün.

Kadınların hem annelik hem de spor yapabilecek kadar güçlü olduğunun farkındayız, başarılarının devamını dileriz.

What do you think?

578 points
Upvote Downvote

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Gülmek İsteyenler Buraya! Sporla İlgili Yapılan En Komik Paylaşımlar