in ,

Süper Lig: Emre Akbaba Nasıl Feryad Etti

Geçtiğimiz sezonda bacağı bir yerinden kırılan ve yaşadığı bu kötü durum dolayısıyla ve görüntüleriyl tüm futbolseverlerin içini acıtan Emre Akbaba, sakatlığı ve geri dönüş tarihiyle ilgili cevaplar verdi.

Galatasaray’a ayit olan Youtube sayfasında, “Akademi Günlüğü” isimli programa katılan Emre Akbaba, Galatasaray Takımı taraftarı olan miniklerin sorularını cevapladı. Geçen sezondan bu sezona kadar rehabilite kapsamında olan Emre, sahalara ne zaman geri geleceği ve takım içerisindeki dostluk münasebetleri de dahil olmak üzere birçok suale yanıt verdi. Emre Akbaba “En iyi anlaştığın oyuncu kim?” sorusuna verdiği serzeniş dolu cevalar ise yürek burkan cinsinden.

Galatasaray Takımında en çok anlaştığın futbolcu kim? sualine “Ben maçlarda oynayabilsem anlaşacağım da, ne yazıkki oynayamıyorum maalesef” yanıtını veren Emre Akbaba’ya bir çok destek mesajı geldi. Bacağı sakatlıkla kırıldığından bu zamana taraftar desteğinin hiç eksik olmadığı oyuncu, bu yanıtıyla yine yenden Galatasaraylı taraftarların desteğini aldı.

Ligin İkinci Yarısında Sahalara Dönecek Mi?

Sahalara Geri dönüş etaplarıyla alakalı da “Birkaç hafta sonra takımla antrenmanlara başlayacağımı düşünüyoruz. Sakatlığımdan ötürü şu an lisansım yok. O yüzden ikinci yarıda dönmemi planlıyoruz” şeklinde açıklamada bulunan 27 yaşındaki orta saha yıldızı, sakatlık süreçlerinin nasıl ilerlediğini de açıkladı.

“Yaşanılan bu uzun sakatlık döneminde neler yaptın? Zamanı nasıl geçirdiniz?” sorusuna “İlk sakatlığımda yaşadıklarımdan sonra ayağımda 4 ay alçı vardı fenaydı. Kulüpte gelip cimnastik/fitness idmanı yapıyordum. Bacağın dışında kalan vücudumun tarafı sakat değildi neticede. Bunların dışında evde duruyordum sürekli ve Play-Station atıyordum. Canım sıkılıyordu, lakin başka lansım yoktu. Seri sakatlığımın ikincisinde geriye dönüşüm daha süratli oldu. Velakin bununla birlikte kulüp sağlık ekiplerimizin de benim üzerimdeki emekleri çok büyük. Emre son zamanlarda çalışmalarıyla ilgili sosyal medyada da çeşitli paylaşımlarda bulundu.

What do you think?

Written by seyfisarac

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Ryan Babel Son Dakikada Üzdü

FLASH! – NBA’de İlk Defa Bir Takımı Kim Yönetti?